top of page
120280673_101882671688490_57778767833960

BİZ KİMİZ

HAKKIMIZDA

Uzun yıllar devam eden kimyasal ürün deneyimleri sonrası, 2018 yılında Anka Auto Chemical adı altında Procar Firması kurulmuştur. 40 m2’de üretime başlayan Procar, sonraki yıllarda, ürün yelpazesini genişleterek Oto Kuaför Kimyasalları alanında uzmanlığını pekiştirmiştir.


Kaliteli ürün yapmayı kendine prensip edinen Anka Procar , müşterilerin yoğun ilgisi ve teveccühü sayesinde, kendini daha da yukarıya taşıyarak 2020 yılında şu anki Saray Sanayi Bölgesi’nde bulunan 600m2 Üretim alanına sahipr,yüksek kapasiteli, otomasyonu üst seviyede ve çalışanlarına değer veren, sosyal alanlara sahip, çevre ve iş sağlığı güvenliği kurallarını uygulayan, hijyenik bir ortamda, çalışan ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, sıfır hata prensibiyle çalışan bir ekiple üretim, satış ve pazarlama faaliyetlerine, yurtiçi ve yurtdışında edindiği bayi ve distribütör kanalları ile ürünlerini son tüketiciye ulaştırmaktadır.

 

%100 yerli bir Türk firması olarak, hedefimiz dünya çapında tüketiciler tarafından tercih edilen markalardan biri olmaktır.

Mavi araba yıkanan
LOGO2.png
LOGO2.png

Otomobil bakımında kullanılan temizlik malzemeleri, araç bölgesine özel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Motorlar için kullanılan temizlik ürünleri, motor temizleme sıvılarıdır. Motor temizleme sıvıları, su ile karıştırılan konsantre ürünlerdir. Fısfıslar aracılığıyla motor üzerine püskürtülen motor temizleme sıvıları, bir süre beklettikten sonra yoğun su ile durulanır. Cilalı oto şampuan ürünleri, araçların dış yüzeylerinin temizliği için kullanılan ürünlerdir. İçerisinde cila ve parlatıcı içeren bu ürünler, araçların dış yüzeylerinin cilalanarak yıkanmasını sağlar. Araç yıkama köpükleri ve şampuanları, dış bakım yağları, araç içi temizlik ürünleri, lastik temizleme ürünleri, boya koruma setleri, mikro fiber temizlik bezleri ve süngerler, klima ve yakıt deposu temizleyiciler, araç yıkama fırçaları, kategori içerisinde yer alan ürünlerden bazılarıdır. Oto kışlık bakım ürünleri ise zincir, antifriz, lastik çorabı, buğu ve buz çözücü spreyler gibi ürünlerden oluşur. Kış aylarında araçların bakımı ihmal edildiğinde tehlikeli kazalar oluşabilir.Anka Procar Profesyonel Oto Temizlik Ürünleri, Ağır leke çıkarıcı, Antifriz, cam buz çözücü, cam kireç sökücü, döşeme temizleyici, fırçasız cilalı yıkama şampuanı, genel temizleyici, hızlı cila, jant temizleyici, konsantre lastik parlatıcı, konsantre oto motor temizleyici, lastik parlatıcı, oto motor temizleyici, oto parfümleri, pembe köpüklü yıkama şampuanı, tır branda yıkama şampuanı, vernik sökücü, zift ve katran sökücü, nano şampuan, torpido parlatıcı,araç göğüs temizleyici, araç göğüs parlatıcı

bottom of page